O nas

Przedszkole Niepubliczne „Słoneczne Przedszkole” jest placówką wychowania przedszkolnego, nad którą nadzór sprawuje Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Budynek został zaprojektowany i wybudowany według najwyższych standardów, tak aby spełniać wszystkie potrzeby najmłodszych oraz wysokie wymagania ich rodziców (najwyższej jakości budulec, ergonomiczne wnętrza).

Możemy pochwalić się nowoczesną architekturą, przestronnymi salami (każda z własną łazienką) i dużą salą rekreacyjną, przeznaczoną do zajęć sportowych, tanecznych, imprez, występów przedszkolaków, a także wyposażoną w projektor, który zamieni ją czasem w MINIKINO!

Przedszkole ma własną, nowoczesnie wyposażoną kuchnię, w której tworzymy smaczne i zdrowe posiłki dla dzieci, również tych, które są na diecie bezmlecznej czy bezglutenowej.

W trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych zastosowaliśmy nowoczesny system monitoringu, gdzie wszystkie wejścia do Przedszkola z zewnątrz wymagają użycia odpowiedniego kodu  a wszystko co dzieje się wewnątrz i na zewnątrz rejestrują kamery. Ponadto rodzic, logując się na odpowiedniej stronie, w każdej chwili będzie może zobaczyć co robi jego pociecha.

Mamy miejsca dla 145 dzieci. Pracujemy  w 4 grupach wiekowych (18 dzieci w grupie)

– grupa 3-latków

– grupa 4-latków

– grupa 5-latków

– grupa adaptacyjna 2-latków

Dziecko w „Słonecznym Przedszkolu” jest osobą najważniejszą, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rodzice powierzając nam KOGOŚ, kto jest dla nich najcenniejszy, mieli pewność, że dokonali dobrego wyboru wybierając nasze Przedszkole.
Współpracujemy z dietetykiem, psychologiem, pediatrą, stomatologiem, fizjoterapeutą i stale zatrudnionym logopedą.
Przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć dodatkowych, zakładamy realizację nowatorskich metod dydaktyczno-wychowawczych, tak aby dzień w „Słonecznym Przedszkolu” był naprawdę pełen słońca.