O nas

Przedszkole Niepubliczne „Słoneczne Przedszkole” jest placówką wychowania przedszkolnego, nad którą nadzór sprawuje Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Mamy miejsca dla 150 dzieci. Pracujemy  w 5 grupach wiekowych:

– grupa 6-latków

– grupa 5-latków

– grupa 4-latków

– grupa 3-latków

– grupa adaptacyjna 2-latków

Dziecko w „Słonecznym Przedszkolu” jest osobą najważniejszą, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rodzice powierzając nam KOGOŚ, kto jest dla nich najcenniejszy, mieli pewność, że dokonali dobrego wyboru wybierając nasze Przedszkole.
Współpracujemy z dietetykiem, psychologiem, pediatrą, stomatologiem, fizjoterapeutą i stale zatrudnionym logopedą oraz nauczycielem-terapeutą.
Przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć dodatkowych, zakładamy realizację nowatorskich metod dydaktyczno-wychowawczych, tak aby dzień w „Słonecznym Przedszkolu” był naprawdę pełen słońca.

Przedszkole ma własną kuchnię, w której tworzymy smaczne i zdrowe posiłki dla dzieci, również tych, które są na diecie bezmlecznej czy bezglutenowej.

W trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych przedszkole zostało wyposażone w monitoring.