Drodzy Rodzice, w roku szkolnym 2018/2019 wybraliśmy następujące podręczniki.

Dzieci będą miały zestawy do pracy od 3 września w przedszkolu, o składce na podręczniki poinformujemy na zebraniach z rodzicami.

Kropelki będą pracowały z podręcznikami i kartami pracy przeznaczonymi do realizacji rocznego przygotowania do szkoły wydawnictwa WSiP „Plac Zabaw. Sześciolatek”.

Chmurki i Obłoczki będą pracowały z podręcznikami i kartami pracy wydawnictwa Nowa Era „Kolekcja Przedszkolaka. Pięciolatki”.

Promyczki i Gwiazdki będą pracowały z podręcznikami i kartami pracy wydawnictwa WSiP „Plac Zabaw. Trzylatek”.

Słoneczka i Śnieżynki będą pracowały z podręcznikami i kartami pracy wydawnictwa WSiP „Plac Zabaw. Czterolatek”.

Mgiełki będą pracowały z podręcznikami i kartami pracy wydawnictwa PWN „Trampolina dla najmłodszych”.